Ważne informacje dla klienta

CZAS REALIZACJI:

Realizacja może się wydłużyć od 3 do 5 dni roboczych, związane jest to z tym, iż każdy produkt jest szyty na bieżąco i czasem zdarza się sytuacja, że zabraknie danego materiału, naprasowanki lub innej niezbędnej rzeczy, która jest potrzebna do zrealizowania zamówienia. Czas realizacji jest podany pod każdym produktem.

 

ROZMIARY ZAMÓWIONEGO PRODUKTU:

Pod każdym produktem widnieje szczegółowa tabela z rozmiarami, przed zakupem polecam dokładnie sprawdzić rozmiarówkę, aby uniknąć negatywnego rozczarowania. Jeśli pomimo sprawdzenia rozmiarów wciąż się wahasz polecam poprosić sklep o pomoc (najlepiej w formie sms), my postaramy rozwiać Twoje wątpliwości. 

 

KOLORY PRODUKTÓW NA ZDJĘCIACH:

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zdjęcia przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolory naszych produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania, mogą się minimalnie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Jeśli nie jesteś pewna/y co do koloru danej rzeczy poproś sklep o pomoc w ich ustaleniu.

 

ZWROTY:

Zwroty są przyjmowany tylko gdy produkt został zakupiony w 100% cenie. Jeśli klient użył kodu rabatowego lub zakupił daną rzecz w cenie promocyjnej przysługuje mu wymiana na większy lub mniejszy rozmiar. Prosimy o rozsądne zakupy, gdyż każdy produkt szyty jest na bieżąco.

 

KONTAKT:

Jakiekolwiek pytania proszę kierować do sklepu w formie sms (+48 575757184), jest to najszybsza forma kontaktu z Nami. My zaś postaramy się w jak najszybszym możliwie wolnym czasie na niego odpowiedzieć. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl